Tiina Pukk

Corelegal---Tiina-Pukk

Partner / Vandeadvokaat (kutsetegevus peatatud).

Tegutsemisaastaid: 15

Kuidas mina töötan?

Mulle meeldib osaleda loomise protsessis. Töö on alati protsess ja protsessi läbimine algusest lõpuni koos kõigi rõõmude ja muredega on parim viis töötamiseks.

Advokaadi roll on arvestada kliendi vajaduste ja eesmärkide ning jõuda parimate lahendusteni. Lahendus peab olema tervik ja toetama kliendi ärimudelit.

Töö tulemusel peab olema sisu ja vorm, mis vastavad konkreetsele vajadusele. Ma pean oluliseks jälgida, et nõu oleks väärtustatud ja vorm ei oleks üle väärtustatud.

Karjäär

 Tiina Pukk on CORE Legal asutaja, partner ja vandeadvokaat ja tegutsenud õigusnõustajana üle 14 aasta. Enne CORE Legal asutamist töötas Tiina pikalt ühes Eesti juhtivas advokaadibüroos ja aastatel 2017-2018 Deloitte Legal Eesti Advokaadibüroos.

Tiina fookus on olnud karjääri algusest alates intellektuaalomandil ja IT-l põhinevate äride nõustamisel. Tiina nõustab tarkvara arenduslepingutega, litsentsimudelite väljatöötamise, intellektuaalse omandi kui vara kaitsmisega ja vaidluste lahendamisel.

Tiinal on pikaajaline kogemus äriõiguse valdkonnas ja ta on nõustab ettevõtteid ja nende omanikke juhtimisküsimustes, ettevõtete restruktureerimistel, viib läbi ühinemisi ja jagunemisi ning ostu-müügi tehinguid. Tiina on spetsialiseerunud iduettevõtete nõustamisele asutajate vaatest ning aidanud neil materialiseerida idee kaitstud tooteks.

Tiina nõustab kliente ka tööõiguse ja andmekaitse valdkondades. Alates 2017 aastast on Tiina juhtinud mitmeid piiriüleseid GDPR vastavusprojekte, viinud läbi mõjuhindamisi ning aidanud klientidel saavutada äritegevuse vastavus andmekaitse nõuetele.

Tiina on kogenud kohtuadvokaat ning esindab kliente vaidlustes.

Liikmesus

Eesti Advokatuur 2010

Eesti Advokatuuri intellektuaalomandi õiguse komisjon 2019

Haridus

 Tartu Ülikool, õigusteadus MA 2009

Tartu Ülikool, õigusteadus BA 2005

Infotehnoloogia Kolledž 2013-2015 (lõpetamata)

Publikatsioonid

 Ühistute käsiraamat. Maaülikool 2019 (põhikiri osa)

Teenused