PRIVAATSUSTINGIMUSED

10/06/2020

Advokaadibüroo CORE Legal OÜ väärtustab Sinu privaatsust. Käesolevad privaatsustingimused selgitavad seda, milliseid isikuandmeid me veebilehe www.corelegal.eu kaudu või muul viisil kogume, kuidas me kogutud andmeid töötleme, salvestame, kaitseme ja avaldame.

Palun loe meie privaatsustingimused hoolikalt läbi. Veebilehe sisu kasutamisel eeldame, et oled kasutustingimustega nõustunud. Teatud teenuste tarbimiseks palume Sul nõustumist eraldi kinnitada.

Meil on õigus privaatsustingimusi igal ajal ja oma äranägemisel muuta. Muudatusest anname Sulle teada vähemalt 10 kalendripäeva enne muudatuse jõustumist.

Milliseid isikuandmeid me kogume?

Veebilehe külastades võime koguda Sinu kohta isikuandmeid järgmistel viisidel:

  1. Sa ise jagad meile oma isikuandmeid. Näiteks meie kontaktivormi kasutamisel, uudiskirjaga liitumisel või dokumendi näidiste ostmiseks pead täitma ära vormi ja esitama enda kohta andmeid, eelkõige ees- ja perekonnanimi, ettevõtte nimi (juhul, kui pöördud ettevõtja huvides), e-posti aadress ja telefoninumber. Lisaks sellele võivad isikuandmed sisalduda e-kirjades, mida Sa meile saadad.

Kasutaja suhte haldamiseks kogume andmeid ka selle kohta, millal Sa oled meie teenuseid kasutanud või meie poole pöördunud, kas Sa oled vastanud meie küsitlustele või päringutele.

Kliendisuhte haldamiseks kogume andmeid meie vahel tehtud tehingute kohta, muuhulgas maksetehingud dokumendi näidiste eest.

  1. Kogume tehnilisi andmeid Sinu kui kasutaja kohta automaatselt tehnoloogiliste lahenduste abil.

Automatiseeritud andmete kogumine

Veebilehe külastamise ja sirvimise ajal võime koguda autmatiseeritud lahenduste abil infot selle kohta, millisest seadmest Sa meie veebilehte sirvid, kust riigist Sa meie veebilehele tuled, kuidas Sa veebilehel liigud, kui kaua Sa erinevatel veebilehe osadel viibid jm andmeid, mis on seotud veebilehe kasutamisega.

Küpsiste kasutamine

Automatiseeritud andmete kogumiseks kasutame küpsiseid. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis Sinu loal paigaldatakse Sinu seadmesse.

Küpsiste kasutamisega kogume informatsiooni kasutaja IP aadressi ja veebilehe kasutamise kohta, kuid kogutud info ei ole isikustatud – meile talletub see anonüümselt.

Küpsiste kasutamise eesmärk on pakkuda veebilehe kasutajatele paremat teenust, analüüsides kasutajate käitumist veebilehel.

Küpsiseid on erinevat tüüpi:

  • Sessiooniküpsised
  • Püsiküpsised
  • Veebimajakad

Küpsiste sätete (kas ja millised küpsised on lubatud) muutmine toimub teie seadmest teie veebilehitseja sätete muutmisel. Küpsiseid saab kas kustutada või nende kasutamist piirata. Lingid peamiste veebilehitsejate sätete muutmiseks on siin

Küpsiste kasutamise keelamisel või piiramisel võib juhtuda, et me ei saa teile kõiki või mõningaid teenuseid pakkuda.